Altun, Onuruna Veda Yemegi Verildi

Yaklasik 8 yildir ilimizde görev yapan ve geçtigimiz ay içinde Milli Egitim Bakanligi Çiraklik Mesleki ve Teknik Egitimi Gelistirme ve Yayginlastirma Dairesi Baskanligina atanan Milli Egitim Müdürü Sebahattin Altun onuruna Otag Tesislerinde bir veda yemegi verildi.

Altun, Onuruna Veda Yemegi Verildi

Yemege Vali Süleyman Kahraman, Belediye Baskani Kamil Ugurlu, Adli Yargi Adalet Komisyonu Baskani Mehmet Öztunç, Vali Yardimcisi Yilmaz Simsek, Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, Il Genel Meclis Baskani Mustafa Bayir ile Milli Egitim Müdür Yardimcilari, Sube Müdürleri, Okul Müdürleri ve esleri katildi.
Yemek sonrasinda bir konusma yapan Milli Egitim Müdürü Altun, daha önce defalarca konusma yapmasina karsin bu konusmanin kendisini heyecanlandirdigini belirterek, “Karaman benim ikinci memleketim. Burada bulunmaktan, böyle güzel bir sehre hizmet vermekten dolayi mutluyum. Kendimi asla yalniz hissetmedim. Çünkü burada egitime gönül veren bir ekiple çalistim ve ciddi basarilar yakaladik. Valilerimizin, belediye baskanimizin, daire müdürlerimizin destegini asla unutmayacagim. Valimiz Süleyman Kahraman’in egitim yatirimlarinda çok ciddi destegi oldu. Egitim hizmetleri konusunda Türkiye’de birçok ilke imza attik. Bu benim için bir onurdu, bir sevinç kaynagiydi.  Birlikte çalistigim herkese tesekkür ediyorum” dedi.
Vali Yardimcisi Yilmaz Simsek’de egitim faaliyetlerini birlikte yürütmekten büyük keyif aldigi Sebahaddin Altun ile birlikte Karaman’da ciddi basarilarin yakalandigini belirtti.
Vali Kahraman ise egitim hizmetlerinin büyük önem tasidigini, bu alanda hizmet vermenin ciddi fedakârliklar gerektirdigini belirterek, “Eger egitim alaninda hizmet veriyorsaniz, yeri geldiginde ailenizle geçireceginiz vaktiniz bile olmayabilir. Bu ciddi bir fedakârliktir. Sebahaddin Bey’e ve ailesine bu anlamda tesekkür ediyor, saglikli, huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum” dedi.
Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun’un konuklariyla tek tek ilgilendigi gece, Vali Kahraman’in Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun’a hediye vermesiyle sona erdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285