Asfalt Çalışmaları Atatürk Ve Başakşehir Mahallesi’nde

Karaman Belediyesi asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler; Tokiler bölgesinde yol yapım çalışması yürütürken, Atatürk Mahallesi’nde de asfalt serimi gerçekleştirdi.

Asfalt Çalışmaları Atatürk Ve Başakşehir Mahallesi’nde
Şehrin genelinde sıcak asfalt çalışmalarını yoğunlaştıran Karaman Belediyesi şehrin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyor. Atatürk Mahallesi’nde asfalt çalışmasına başlayan ekipler, mahallenin Konya yolundan ayrıldığı noktadan giriş kısmına kadar uzanan yolu sıcak asfaltla kapladı. Geçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün bulunduğu kavşaktan 3. Toki’ye giden yolda başlayan çalışmalar da hız kazandı. Fen İşleri ekipleri yol genişletme çalışmalarının ardından 1 kilometre uzunluğundaki yola sıcak asfalt sererek bu yolu da çok daha modern bir hale getirecek.
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, şehir genelinde çok yoğun bir çalışmanın yürütüldüğünü söyleyerek: ”Karaman’ı cazibe merkezi haline getirecek dev projelerimizin yanı sıra alt ve üst yapı çalışmalarımızı da aralıksız sürdürüyoruz. Ekiplerimiz, belirlenen programlar dâhilinde mahallelerde asfalt ve kaldırım çalışması yapıyor. Şu anda Başakşehir ve Atatürk Mahallesi’ne yoğunlaşmış durumdayız. Atatürk Mahallesi’nin giriş kısmında sıcak asfalt çalışmamız devam ediyor. Tokiler bölgesinde ise, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün bulunduğu kavşaktan başlayan yolu genişlettik. Öncelikle çalışma yaptığımız bu yollar üzerindeki kullanılamaz hale gelen yapıyı tamamen kaldırıyoruz. Yer tesviyesini yaptıktan sonra sıcak asfalt sererek hızlı bir şekilde vatandaşımızın hizmetine sunacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285