ASSISTT, Karaman’da 20 Gence Daha Istihdam Saglayacagini Açikladi

Türk Telekom Grubu sirketlerinden ve çagri merkezi sektörünün liderlerinden olan AssisTT, Karaman’da 20 kisiye daha is imkâni sagliyor.Türkiye genelinde ise kalkinmada öncelikli Anadolu sehirlerinde toplam 465 kisiye daha yeni is imkâni saglanacak. AssisTT Insan Kaynaklari ve Idari Isler Genel Müdür Yardimcisi Banu Saraçlar,“Kalkinmada öncelikli Anadolu illerinde yatirimlarimizi sürdürerek istihdam yaratmaya devam edecegiz. Anadolu ilerinde özellikle kadin ve gençlere istihdam imkâni sunabilmek bizim için ayrica mutluluk kaynagi” dedi.

ASSISTT, Karaman’da 20 Gence Daha Istihdam Saglayacagini Açikladi

Geleneksel çagri merkezi islevlerinin ötesine geçen hizmetleriyle dikkat çeken AssisTT, Türkiye’nin dört bir yanindaki çagri merkezlerine yeni alim yaparak ülke istihdamina katki saglamaya devam ediyor. Türkiye genelinde 21 sehirde 24 çagri merkezine sahip olan AssisTT,
Karaman’daki çagri merkezini büyütmeye devam ediyor. 200’e yakinKaramanli’nin çalistigi AssisTT’te yeni alimlarla 20 kisiye daha kariyer imkâni saglanacak.
AssisTT’in son 2 yilda,9 yeni çagri merkezi açarak 5 bin 500’e yakin yeni personeli ise aldigina dikkat çeken AssisTT Insan Kaynaklari ve Idari Isler Genel Müdür Yardimcisi Banu Saraçlar, “AssisTT’in Türkiye’de yaygin hizmet agina sahip. Bu çerçevede Anadolu’ya istihdam için yatirimlarimiz devam edecek. Sirket olarak özellikle Anadolu’da kalkinmada öncelikli yerlere özel önem veriyoruz. Yaptigimiz bu yatirimlarla Türkiye nüfusunun genis kesimini olusturan kadin ve gençlerimizin istihdamina katkida bulundugumuz için ayrica mutluyuz. AssisTT olarak büyüyen yapimizda is deneyimi ile birlikte; egitim ve gelisim firsatlari da sunarak çalisanlarimizi gelecege tasiyacagiz. Anadolu’ya istihdam için yatirimlarimiz devam edecek” dedi.
Anadolu sehirlerine yatirimlarinin sürecegini belirten Saraçlar; “Yaklasik 10 bin çalisani olan AssisTT, yalnizca büyük çapta ise alim yapmakla kalmiyor, çalisanlarinin mutlulugunu ve kariyerlerinde ilerlemesi için de gereken altyapiyi da hazirliyor. Çalisanlarimizin yükselmesine imkân veren is modelleri olusturmayi öncelikli islerimiz arasinda görüyoruz. AssisTT içinde yalnizca geçen yil çalisanlar arasindan 167 kisi yönetimsel-idari görevlere terfi etti. Bu da bizi sektörde ayristiran güçlü özelliklerimizden biri olarak ön plana çikartiyor.” diye konustu.
Ise basvuru yapmak için
AssisTTKaramanÇagri Merkezi’nde çalismak isteyen adaylar basvurularini AssisTT kariyer portali olan www.assisttkariyerim.com adresinden veya KaramanISKUR merkezinden yapabiliyor. Alimlar için son basvuru tarihi ise 21 Temmuz 2015. Adaylarin 18-35 yas araliginda, lise mezunu olmalari ve MS Office programlarini kullanabilmeleri gerekiyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285