banner358

Ayrancı Belediye Başkanı Büyükkarcı Mazbatasını Aldı

31 Mart Mahalli idareler seçimlerinin ardından 3. kez adaylığını koyan ve görevini sürdürmeye devam eden İlimiz Ayrancı ilçesi belediye başkanı Yüksel Büyükkarcı mazbatasını aldı.

Ayrancı Belediye Başkanı Büyükkarcı Mazbatasını Aldı

Büyükkarcı, saat 11.00’de ekibiyle birlikte mazbatasını almak için Karaman Adliyesi’ne geldi. İl Seçim Kurulu Başkanı hâkim Ali Karagülle’den mazbatasını alan Yüksel Büyükkarcı, 3. Kez resmen Ayrancı belediye başkanı oldu. Karagülle, Başkan Büyükkarcı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi. Büyük bir gurur yaşadığını ifade eden Başkan Büyükkarcı, ‘’Anadolu’nun kadim yurdu Ayrancı’ya 3. Kez belediye başkanı olmanın ve  hemşerilerim tarafından tekrar tercih edilmenin gururunu yaşıyorum’’ dedi.
Belediye başkanlık görevini ‘Vatani’ bir sorumluluk olarak gördüğünü dile getiren Başkan Büyükkarcı; ‘’Göreve geldiğimiz günden bu yana bu sorumluluk çerçevesinde projeler ürettik. İki dönem boyunca ilçemize yaptıklarımız, halkımız tarafından takdirle karşılandı. Verdiğimiz emeğin, dökülen alın terinin karşılığı olduğu görmek en büyük sevinç kaynağımız. Önümüzdeki süreçte daha önceki projelerimizin devamı olan etaplarla birlikte, yeni projelere imza atacağız. Daha fazla çalışarak milletimizin verdiği sorumluluğu yerine getireceğiz. Hepimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285