Ayrancılılar Kaynaşma Etkinliğinde Bir Araya Geldi

İlimizde yaşayan Ayrancılılar, düzenlenen kaynaşma etkinliğiyle bir araya geldi.

Ayrancılılar Kaynaşma Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Karaman Ayrancılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kent merkezinde yaşayan Ayrancılıları bir araya getirmek amacıyla Karaman ve Ayrancı protokolünün de katılımıyla kaynaşma etkinliği düzenledi. Dernek Başkanı Zeki Çevik, kent merkezindeki bir restoranda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, il merkezinde yaşayan hemşerilerini bir araya getirip tanışmalarını sağlamak istediklerini söyledi.
Derneklerinin daha yeni kurulmuş olmasına rağmen hızla çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Çevik, şunları kaydetti: "Amacımız şirin ilçemize hep birlikte hizmet etmek, kültürel ve ekonomik değerlerimizi tüm dünyaya tanıtmak. İnşallah hep beraber amaçlarımız doğrultusunda çalışacağız. Dernek olarak etkinliklerimiz devam edecek"
Toplantıya, AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Ayrancı Kaymakamı Mehmet Göze, Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı ve AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mahmut Sami Şahin ile siyasi parti temsilcileri de katıldı. Haber: Anadolu Ajansı


 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285