banner358

Bağımlılıkla Mücadelede Yaşanmış Hikâyeler Anlatıldı

Bağımlılıkla Mücadeleye destek vermek amacıyla Konya Ovası Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen “Bağımlılıkla Mücadele Konferansı" yapıldı.

Bağımlılıkla Mücadelede Yaşanmış Hikâyeler Anlatıldı

Karaman Valiliği, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Konya Ovası Projesi işbirliğinde 10 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’de Yunus Emre Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde İçişleri Bakanlığı Kaçakçılık İstihbarat Hareket ve Bilgi Toplama Daire Başkanı Ömer Ulu Bağımlılıkla Mücadele hakkında katılımcılara bilgiler verdi. 
Açılış konuşması ile başlayan konferans saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Ardından konuşmacı olarak programa katılım gösteren Ömer Ulu açıklamasında: “Öncelikle 174. Polis Haftası yıl dönümü nedeniyle vatanımız ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canını feda eden aziz şehitlerimizin ve askerlerimizin ruhu şad olsun. Bütün polis memurlarımızın gününü kutluyor ve bu özel günde burada olmaktan gurur duyuyorum. Bizleri kırmayarak bu konferansı düzenlememize destek sağlayan Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Karaman Valiliğine teşekkür ediyorum” dedi.
Konferansa Ömer Ulu’nun yanı sıra konuşmacı olarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Hamit Hancı, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hatice Demirtaş ile İlimiz Valisi Fahri Meral ve eşi Zehra Meral, İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. İki gün sürecek olan konferans kapsamında Kişisel Eğitim ve Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan 11 Nisan 2019 Perşembe günü saat 14'de Yunus Emre Konferans Salonu'nda katılımcılarla bir araya gelecek. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285