Başkan Çalışkan Çalışmaları Yerinde İnceledi

Karaman Belediyesi, geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanarak trafiğe açılan köprülü kavşaklar üzerinde çevre düzenleme çalışması yürütüyor. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Çalışkan Çalışmaları Yerinde İnceledi

Karaman Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan Doğukışla Köprülü Kavşağı ve Zembilli Köprüsü etrafında düzenleme çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında köprü altında ve etrafında bulunan refüjler üzerinde parke ve yeşillendirme işlemi yapılacak. Diğer yandan Doğukışla Köprülü kavşağı üzerindeki muhtelif yerlere de sıcak asfalt uygulaması yapılıyor.

Sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şöyle konuştu: “Şehrin en önemli güzergâhları üzerinde yapımını tamamladığımız köprülü kavşaklar sayesinde bu noktalardaki ulaşıma kalite ve güven getirdik. Yerleştirdiğimiz aydınlatma sistemleri ile kavşaklarımız daha modern bir görünüme kavuştu. Son olarak köprüler ve çevresinde bir takım düzenleme çalışması gerçekleştiriyoruz. Refüjler üzerinde yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışması yapacağız. Çalışmalarımız kısa sürede tamamlanacak.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285