Baskan Çaliskan Tapduk Emre Mahallesi’nde Incelemelerde Bulundu

Belediye Baskani, hizli bir sekilde yapilanmaya devam eden Tapduk Emre Mahallesi’nde çesitli incelemelerde bulundu.

Baskan Çaliskan Tapduk Emre Mahallesi’nde Incelemelerde Bulundu

Tapduk Emre Mahallesi Muhtari Adem Ülküseverle birlikte, mahallenin ihtiyaçlari ve belediyenin burada yaptigi çalismalari inceleyen Baskan Çaliskan, Karaman’daki bütün mahalleleri düzenli bir sekilde bizzat yerinde incelemeye devam edeceklerini söyledi.
Baskan Çaliskan; “Muhtarlarimizla Sürekli Istisare Içindeyiz”
Baskan Çaliskan “ Tapduk Emre Mahallemiz, sehrin hizli büyüyen yeni yerlesim alanlarindan bir tanesi. Bu mahallemizde gerekli alt ve üst yapi çalismalarimiza devam ediyoruz. Yakin zamanda burada genis çapli yol çalismalari yaptik. Görüyoruz ki vatandaslarimiz bu mahallede konutlar insa ediyorlar. Bu yeni yapilan konutlarin ihtiyaci olan ve belediyemizin sorumlu oldugu bütün konularda çalismalari eksiksiz yapma gayretindeyiz. 56 mahallemizle hiçbir ayrim yapmadan yakindan ilgileniyoruz. Mahalle muhtarlarimizla birlikte sürekli istisareler yapmak sureti ile mahallelerimizin ihtiyaçlarini ve eksikliklerini hizli bir sekilde gideriyoruz. Bütün mahallelerimizle yakindan ilgileniyoruz” dedi.
Ülküsever; “Baskanimizdan Allah Razi Olsun”
Tapduk Emre Mahallesi’nde bes dönemdir muhtar olan Adem Ülküsever ise sunlari söyledi. “Baskanimizdan Allah razi olsun. Kendisine ilettigimiz taleplerimizi, yapilabilirligi ölçüsünde asla geri çevirmiyor. Kendisine mahallemize ve Karaman’a yapmis oldugu için hizmetler için çok tesekkür ediyorum.”
Belediye Baskani Ertugrul Çaliskan ve Muhtar Adem Ülküsever, mahallede bulunan Hz. Hamza Camii’nin ihtiyaçlari konusunda da bir süre sohbet etti. Baskan Çaliskan caminin ihtiyaçlarinin hizli bir sekilde giderilecegini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285