Başkan Çalışkan: “Ulaşıma Kalite ve Güven Getiren Yatırımlar Yapıyoruz"

Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmak ve modern hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Sanayi Kavşağı (Bisikletli Kavşak) diye bilinen noktaya yapılacak olan yeni köprülü kavşakta çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Başkan Çalışkan: “Ulaşıma Kalite ve Güven Getiren Yatırımlar Yapıyoruz"

Karaman Belediyesi tarafından İbrahim Öktem ve Atatürk Caddesi’nin kesiştiği noktaya projelendirilen, Sanayi Köprülü Kavşağı'nda çalışmalar aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında inşası devam eden köprü hızla yükseliyor. Yoğun bir çalışmanın sürdürüldüğü köprülü kavşak projesinin yılsonunda tamamlanması planlanıyor.

Çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Şehir içi ulaşıma kalite ve güven getiren yatırımlarımıza devam ediyoruz” dedi.

Başkan Çalışkan yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Bu noktada uygulayacak olduğumuz köprülü kavşak projemizle, İbrahim Öktem Caddesi’nden Üniversite istikametine giden sürücüler köprü üzerinden, Atatürk Caddesi’nden Alparslan Türkeş Bulvarı’na ilerleyen vatandaşlarımız da köprünün altından geçerek ulaşım sağlayacaklar. Bu sayede hem vatandaşlarımız vakit kaybetmeden gitmek istedikleri yere ulaşacaklar hem de kavşak üzerinde yaşanabilecek istenmeyen kazaları da en aza indirmiş olacağız. Sanayi Köprülü Kavşağı projemizde çalışmalarımızı yılsonu itibari ile tamamlayarak Karamanımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285