banner329

Başkan Çalışkan: “Viranşehir’i Hızla Geliştireceğiz”

Bir dizi inceleme ve ziyaret için Şanlıurfa’ya giden Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ile bir araya gelerek toplantılara katıldı.

Başkan Çalışkan: “Viranşehir’i Hızla Geliştireceğiz”

Karaman Belediyesi ve Şanlıurfa Viranşehir Belediyesi’nin kardeş şehir ilan edilmesi ile Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve beraberindeki heyet temaslarda bulunmak üzere Viranşehir’e gitti. Başkan Ertuğrul Çalışkan, Başkan Yardımcısı Duran Kabaağaç ve Abdullah Bağırgan, Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Sarı, Beytullah Karakaş ve Ahmet Kapar ile birlikte Viranşehir’de bazı toplantı ve etkinliklere katılarak gerçekleştirilecek projelerle ilgili yatırım alanlarını gezdi.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın başkanlık ettiği toplantılarda, belediyecilikle ilgili ve Viranşehir’e yapılması planlanan projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Viranşehir Belediyesi ile kardeş belediye olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, ortak projeler üreterek Viranşehir'i daha da geliştireceklerini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285