Başkan Çalışkan’ın Gazeteciler Ve Basın Bayramı Mesajı

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çalışkan’ın Gazeteciler Ve Basın Bayramı Mesajı

“Türk basınında sansürün kaldırılmasının 109. yıl dönümünde tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” diyen Başkan Çalışkan şunları kaydetti:

“Kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak, tarafsız bir anlayışla çalışmalarını yürüten basın, demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biridir. Görevini bu anlayış ve fedakârlıkla yürüten değerli basın mensuplarımız, her türlü övgü ve takdiri hak etmektedirler.

Karaman basını son yıllarda hızlı bir gelişme kaydederek hem gazete sayısını arttırmış hem de internet haber siteleri yayın hayatına geçerek yerel basınımıza çeşitlilik ve farklı bakış açıları getirmiştir. Karaman Belediyesi olarak; gazetecilik yapan, bu işe gönül vermiş arkadaşlarımızın her zaman yanında olacağımızı belirtiyor bu vesileyle tüm basın mensubu arkadaşlarımın 24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı’nı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285