banner358

Baskan Samur’dan Istisare Toplantisi

Karaman’in Sariveliler Ilçe Belediye Baskani Hayri Samur, belediye personeli ile istisare toplantisinda bir araya geldi.

 Baskan Samur’dan Istisare Toplantisi

Belediye toplanti salonunda gerçeklesen istisare toplantisina belediye bünyesinde çesitli görevlerde çalisan bütün personel katildi. Belediyenin faaliyetleri ele alinarak önümüzdeki süreçte planlanan çalismalar, projeler hakkinda bilgilendirmeler yapilirken, birim amirlerinin ve personelin sorunlari dinledi. Her personelin yaptigi isi severek ve empati kurarak yapmasi gerektigini ifade eden Belediye Baskani Hayri Samur, “Mesai saatlerine, kilik kiyafet yönetmeligine uyulmali. Belediyemizin kurmus oldugu telsiz agi islerin yürütülmesi anlaminda büyük katki sagliyor. Islerin saglikli yürümesi için telsizler açik ve aktif olarak kullanilmali. Hizmet ve sorumluluk bilincinde iletisim çok önemli. Belediyenin isi hizmet anlaminda iyi yürümeli. Bütün arkadaslar isini yaparken önce is güvenligini almali. En önemlisi is güvenligidir. Isler yasalar ve mevzuat çerçevesinde disiplinli bir sekilde yapilmali. Sariveliler Belediyesi olarak yaptigimiz vatandas odakli hizmetlerde mesafe kat ettik. Memnuniyet duyulan bir belediye olacagiz. Bu kapsamda bütün personele ilçemize ve belediyemize yapmis olduklari katkilardan dolayi tesekkür ederim" diye konustu.

Samur, yaz ayinin sonuna yaklasilirken önümüzdeki iki ayin iyi degerlendirilmesi gerektigini vurgulayarak yol, istinat duvari, su arklari gibi hizmetlerin hizla bitirilmesi yönünde yetkilere talimat verdi. Emekliye ayrilan personel Ahmet Dilek’e ilçenin gelisimine verdigi emek için tesekkür eden Belediye Baskani Samur, "Ahmet bey siz bugün aramizdan ayriliyorsunuz fakat aramizdaki gönül baglari baki kalacak. Belediyemizin kapilari her zaman sizlere açik. Sariveliler’e yapmis oldugunuz hizmetler ve katkilariniz için bir kez daha tesekkür ederim. Saglik sihhat içinde bir emeklilik keyfi sürmenizi dilerim" diyerek plaket verdi. Baskan Samur ,yine kültür ve sosyal isler biriminde dört yil çalisan Ali Sezgin’e hizmetlerinden dolayi tesekkür edip plaket verirken, tüm çalisanlarina da tesekkür belgesi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285