Baskan Samur’dan Vali Kahraman’a Plaket

Ilimize bagli Sariveliler Ilçesi Belediye Baskani Hayri Samur, Vali Süleyman Kahraman’a uzun yillardir ilçede eksikligi hissedilen ve ilçe halkinin magdur oldugu banka subesinin açilmasindaki yogun gayretleri ve girisimleri nedeniyle Valilik Makaminda tesekkür ederek plaket verdi.

Baskan Samur’dan Vali Kahraman’a Plaket
Vali Süleyman Kahraman’i makaminda ziyaret eden Sariveliler Belediye Baskani Hayri Samur banka subesinin ilçeleri için önceden beri gelen bir eksiklik oldugunu, bu durum nedeniyle ilçe halkinin sürekli magdur oldugunu, en küçük bir banka islemi için bile diger ilçelere gitmek zorunda kaldiklarini, bu durumun kendileri için hem maddi hem de zaman yönünden sikintilara yol açtigini, bu konuda ve diger konulardaki isteklerini geri çevirmeyen, devlet kurumlari arasinda birlik ve düzeni saglayan, ilçe, kurum ve sahis ayirt etmeksizin vatandasa hizmete kendini adayan Vali Kahraman’a gösterdikleri ilgi ve gayretler için tesekkür ettigini söyledi.
“Ilçesiyle, köyüyle Karaman ilinin sorunlari bizim sorunlarimizdir” diyen Vali Süleyman Kahraman ise ziyarette yaptigi konusmasinda; “Biz burada sorunlari çözmek için variz. Ilimizdeki vatandasimiz ne kadar hizmet aliyorsa ilçemizdeki ve köyümüzdeki vatandaslarimiz da ayni hizmeti alacaktir” ifadelerine yer verdi.
Karsilikli görüs alisverisinde bulunulan ziyarette yapilan konusmalarin ardindan ziyaret Sariveliler Belediye Baskani Hayri Samur’un Vali Süleyman Kahraman’a plaket takdim etmesiyle son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285