Başkan Savaş Kalaycı Duyarsız Kalmadı

İlimizde sosyal etkinliklerin yapıldığı Aktekke Kent Meydanı'nda yerde bulunan taşların zamanla aşınması ve yerlerinden oynamasına ilimiz Belediye Başkanı Savaş Kalaycı duyarsız kalmadı.

Başkan Savaş Kalaycı Duyarsız Kalmadı

Karaman'ın en merkezi yerinde çoğu kişinin buluşma noktası konumunda olan Karaman Belediyesi Kent Meydanı çalışmasında zamanla aşınan zeminin kısım kısım sökülüp zemine demir atılıp güçlendirilerek yeni zemin yapılacağı bilgi edinildi. Bu çalışma için görüşlerini aldığımız vatandaşlar ise burasının eski yıllarda olduğu gibi yeşillendirilmesinin gerektiğini ve yeşili az olan ilimiz için bunu göz önüne alarak bir çalışma yapılmasını istediler. Vatandaşlar özellikle sıcakların bastırdığı zamanlarda düz zeminin sıcağının rahatsız ettiğini o nedenle özellikle gölgelendirme için portatif yaz dönemi şemsiyeleri kullanılabileceğini belirtiyorlar.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hemseri
hemseri - 2 yıl Önce

Vaha gibi yemyesil Aktekke meydanini AKP belediyeleri 15 yilda beton çölüne çevirdi yaziklar olsun! Bi tek orasi mi yesil Karamanimizin heryeri beton çölü şu an. Ulu ağaçlarımızı insafsizca kıydılar yerlerine top top?!? ne idüğü belirsiz cüceleri diktiler :((

SIRADAKİ HABER

banner284

banner285