banner358

Belediye Devir Teslim Törenine Hazır

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde büyük bir başarı elde ederek Karaman Belediye Başkanı seçilen Savaş Kalaycı, itiraz ve değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından mazbatasını 09 Nisan 2019 Salı günü alarak görevine başlayacak.

Belediye Devir Teslim Törenine Hazır

Salı günü saat 13.30’da İl Seçim Müdürlüğü’nden mazbatasını alacak olan Kalaycı, saat 14.30’da MHP İl Binası önünden vatandaşlarla birlikte Belediye binasına kadar yürüyecek. Mehter Takımı ve Kılıç Kalkan ekibinin marşları ve gösterileri eşliğinde yapılacak yürüyüşün ardından saat 15.00’de devir teslim töreni gerçekleştirilecek.
Kalaycı “Birlikte Çalışacağız ve Birlikte Başaracağız”
Mazbatasını alarak görevine başlayacak olan ilimiz Belediye Başkanı Savaş tarafından yayınlanan basın bülteninde “Yoğun ve zorlu bir seçim sürecini geride bıraktık. Cenabı Allah’ın takdiri ve halkımızın desteği ile bu süreçten de çok şükür alnımızın akıyla çıktık. Hukuk içerisinde yapılan itiraz sürecinin de sona ermesiyle birlikte inşallah yeni bir döneme gireceğiz. Mazbatamızı alır almaz Bismillah diyerek şehrimiz ve halkımız için hizmet üretmeye başlayacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da halkımızın desteğini ve duasını bekliyoruz. Birlikte çalışacağız ve inşallah birlikte başaracağız” dedi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285