banner339

Belediye Ne Yaptiginin Farkinda Mi?

Yaklasik iki aydan buyana Otogar’dan baslayip sehri ortadan bölen Emekseven köprüsü, Hisar caddesi ve buyandan Bayrakçi Otel önü, Pancar kavsagi, Orman Dairesi önü ve derken Ögretmenevi caddeleri asfaltlamaya girilecegi nedeni ile kaldirim taslari ve agaçlar bir bir sökülüp kizginliklari da beraberinde getirdi.

Belediye Ne Yaptiginin Farkinda Mi?

Otogar’in önünden baslayip Emekseven köprüsünü az geçince duran asfaltlama çalismalari yazin bitmesine iki ay kala bir türlü baslanamadi.
Konuyla ilgili olarak gazetemize gelip dert yanan vatandaslarimiz, “Yukarida saydigimiz cadde ve sokaklar savas alanina dönmüs durumda. Inanin geçen yil yapilan kaldirimlar bu yil yeniden sökülüp yeniden döseniyor. Neymis efendim hepsi kirmizi tastan olacakmis. Israfindan vazgeçtik. Caddeleri boydan boya geçen yagmur sulari kanallari bir bir kapatilarak üstü toprakla doldurulmakta. Kisin oldugu zaman yagan yagmurlar ve karlardan olusacak selleri simdiden görür gibiyiz. Kaldirimlarda bulunan binlerce agaç sökülüp atildi. Dösenen kaldirimlarda yeniden agaç dikmek için ne plan var, ne proje var. Nede açilan çukurlar. Bunu dile getirmek için Baskan Kamil beyi 2-3 kez belediyede aradim. Ama 20 günden buyana Karaman’da degilmis. Son çarem size gelip dertlerimizi anlatmak oldu” dediler.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285