banner358

BEM – BİR - SEN Heyetinden Vali Meral’e Ziyaret

Vali Fahri Meral, Memur - Sen Konfederasyonuna bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem – Bir - Sen) Genel Başkan Yardımcıları Av. Dr. Ahmet Selim Kadıoğlu, Medeni Sevinç ile il özel idaresi temsilcilerinin katıldığı heyeti makamında kabul etti.

BEM – BİR - SEN Heyetinden Vali Meral’e Ziyaret

20 Aralık 2018 Perşembe günü Valilik Makamında gerçekleşen ve Belediye ile Özel İdare çalışanlarını ilgilendiren sosyal denge tazminatının ele alındığı ziyarette, BEM–BİR-SEN Genel Başkan Yardımcıları Av. Dr. Ahmet Selim Kadıoğlu ve Medeni Sevinç, yerel yönetimler konusunda genel yetkili sendika olarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, sendikalarının çalışmaları hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi.

Ziyarette, sendika heyeti tarafından günün anısına Vali Meral’e plaket takdim edilirken, Vali Meral, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek konuklarına çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin akabinde 4688 sayılı Kamu Görevlileri ve Sendikalar Kanunu ile Yerel Yönetim Hizmet Koluna İlişkin Toplu Sözleşme hükümleri gereği, Karaman İl Özel İdaresi ve Bem – Bir - Sen arasında, Vali Fahri Meral ve Sendika Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç tarafından il özel idaresi memurlarına yönelik sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı.

İmzalanan protokol sonrası Vali Fahri Meral, imzalanan sözleşmenin il özel idaresi çalışanları için hayırlı olmasını diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285