banner358

BİFA Vakfının Eğitime Desteği Devam Ediyor

Babaoğlu Eğitim, Kültür, Sağlık ve Sosyal Hizmet Vakfı Covıd-19 nedeniyle okullarda kullanılmak üzere ateş ölçer dağıtımı yaparak eğitime destek vermeye devam ediyor.

BİFA Vakfının Eğitime Desteği Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen programda BİFA Vakfına teşekkür ederek konuşmasına başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, ilimizin köklü sanayi kuruluşlarından BİFA’nın üretimden istihdama sağladığı katkıların yanında eğitime verdiği desteğin geçmişten günümüze gelenek haline geldiğini söyledi.
İl Müdürü Çalışkan, “Eğitimdeki başarı çıtası kurum ve kuruşlarla yapılan işbirliğine bağlıdır. BİFA Babaoğlu Eğitim, Kültür, Sağlık ve Sosyal Hizmet Vakfı dün olduğu gibi bugün de Karaman’daki eğitime katkı sağlamaya devam ediyor. Ülkemizin yaşamış olduğu bu zor günlerde birlik beraberlik ruhuyla hareket ederek bizlere desteğini esirgemeyen Vakıf yöneticilerine teşekkür ediyorum ” dedi.
Program İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ın okul yöneticilerine ateş ölçerleri teslim etmesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285