banner358

Bisikletlerinizi Hazırlayın Şenlik Var

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bisiklet il temsilciliği tarafından 23 Nisan etkinlikleri kapsamında bisiklet şenliği düzenlenecek.

Bisikletlerinizi Hazırlayın Şenlik Var
Konuyla ilgili açıklamada bulunan bisiklet il temsilcisi Barış Ünlü;” 22 Nisan 2016 Cuma günü saat 19.00’da Kazım Karabekir Spor Salonu önünden başlayıp Aktekke Meydanı’nda son bulacak olan bisiklet şenliği yapılacaktır. Aktekke Meydanı’nda devam edecek olan etkinlikte vatandaşlarımızın da katılımıyla 20 metre bisikletle yavaş gitme yarışı ve halat çekme yarışmaları yapılacak. Bisikletle yavaş gitme yarışlarında ilk üç dereceye giren katılımcılara çeşitli hediyeler verilecek. Etkinliklerimiz yapılacak ikramlarımızın ardından sona erecektir” diye konuştu.
Bisiklet kültürünün yayılmasına katkıda bulunmak istiyoruz
Bisiklet kültürünü geliştirmeyi amaçladıklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık;” İl müdürlüğü olarak bizlerde bisiklet sporunun ilimizde gelişmesini sağlamak ve daha fazla kitleye hitap etmek istiyoruz. İlimiz bisiklet takımımız gittikleri her yarışta başarılı dereceler alarak bu kültürün ilimizde yayılmasına büyük katkı sağlıyorlar. Bisiklet aslında çevre ve sağlık açısından da son derece faydalı. Yapacağımız etkinlik bir yarışma değil, bisiklete binmeyi teşvik etmeyi amaçlayan bir etkinlik olacaktır. İnşallah bu etkinliklerimizi, daha da geliştirerek her sene tekrarlayacağız. 22 Nisan 2016 Cuma günü gerçekleştirilecek olan etkinliğe tüm vatandaşımız davetlidir.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285