banner358

“Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Kampanyasına Saray’dan 562 Bin Liralık Destek

Ülkemizin öncü kuruluşlarından Saray Holding Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın başlattığı `Biz Bize Yeteriz Türkiyem` milli dayanışma kampanyasına 562 bin liralık destek verdi.

“Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Kampanyasına Saray’dan 562 Bin Liralık Destek

Saray Holdingden yapılan açıklamada Kızılay ve sivil toplum kuruluşları aracılığı ile verilen desteklerin devam edeceği açıklandı.
Karaman'da sosyal sorumluluk projeleri ve hassas dönemlerde attığı adımlarla adından sıkça söz ettiren Saray Holding Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kampanya çağrısının ardından kampanyaya katılan ilk kuruluşlardan oldu.
Saray Holdingden yapılan açıklamada; “Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine Saray Holding üzerine düşeni yapmıştır. Bundan önce olduğumuz gibi bundan sonrada bu zorlu sürecin baş kahramanları olan sağlık personellerinin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu zorlu süreç sona erene kadar Kızılay ve sivil toplum kuruluşları aracılığı ile destek kampanyalarımız devam edecektir. Saray ve Özdağ ailesi olarak Allah'tan milletimizi ve insanlığı koruması duası ile Berat kandilini tebrik ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285