banner339

Bursa 9. Tarim ve Hayvancilik Fuari Açiliyor

BURTARIM 2011, Bursa 9. Tarim, Hayvancilik, Tavukçuluk, Tohumculuk, Fidancilik, ve Süt Endüstrisi Fuari 14 – 18 Eylül 2011 tarihleri arasinda Tüyap Bursa Uluslararasi Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Bursa 9. Tarim ve Hayvancilik Fuari Açiliyor

Il Gida, Tarim ve Hayvancilik Müdürü Ismail Uluad konu hakkinda yaptigi açiklamada; “Tarim Fuarlari tarim sektöründe faaliyet gösteren tüm imalatçilarin sektöre ait kurum, kurulus ve isletmelerin çiftçilerle bir araya geldikleri, üreticilerin dünyada uygulanan en son teknoloji ve bilgiye ulasabildikleri bir ortamlardir. Gelismis ülkeler tarimda ileri teknolojileri kullanarak yüksek verim almaktadirlar. Avrupa Birligi'ne giris sürecinde olan ülkemizdeki tarimin da teknolojik olarak gelistirilmesi ve bu kapsamda teknoloji ürünlerini çiftçilerimize birebir gösterme firsati veren bu tür fuarlar ilimiz tariminin gelismesi için iyi bir firsattir. Bu tür etkinliklerin ülkemiz ve Ilimiz tarimi için önemli katkilar saglayacagi muhakkaktir.
Yerli ve yabanci tarim sektörünün Ülkemizdeki ilgi odagi ve Türk tarimi için çok önemli olan BURTARIM 2011 9. Tarim Fuarina çiftçilerimizin katilmalari birçok yeni teknik, bilgi, alet ve ekipmani yerinde görme firsati bulmalarini saglayacaktir” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285