banner358

Çaliskan: “Cumhurbaskanimiz Hayirli Ugurlu Olsun”

Türkiye’nin en önemli seçimlerinden birisi olan Cumhurbaskanligi seçimlerinde Basbakan Recep Tayyip Erdogan’in yüzde 52’lik oy orani ile kazanmasinin ardindan Karaman Belediye Baskani Ertugrul Çaliskan bir kutlama mesaji yayimladi.

Çaliskan: “Cumhurbaskanimiz Hayirli Ugurlu Olsun”

Bu seçimle yeni Türkiye’nin temellerinin atildigini vurgulayan Çaliskan, mesajinda sunlari kaydetti. “ Türkiye’de ilk defa, millet kendi iradesi ile aracisiz bir sekilde kendi Cumhurbaskani’ni seçmistir. Bu seçim herhangi bir seçimin ötesinde, statükonun, vesayetin son buldugu, adeta yeni bir dogusun baslangicidir. Halkin iradesinin sandikta tecelli etmesidir. Bu seçim sadece Türkiye’nin degil, Sam, Bagdat, Gazze, Arakan, Myanmar, Somali ve daha birçok Islam cografyasinda zulüm gören, baskiya magruz kalan, Müslüman kardeslerimizin seçimidir” dedi.
Basbakan Erdogan’in ilk turda Cumhurbaskani olarak seçilmesinin son derecE önemli oldugunu söyleyen Baskan Çaliskan;“Karaman yüzde 66 oyla Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan’i Çankaya’ya tasidi. Oy versin vermesin bütün Karamanli hemsehrilerime tesekkür ediyorum. Inaniyorum ki bugünden sonra Türkiye daha güzel yarinlara kavusacaktir. Büyük Usta, Recep Tayyip Erdogan’in Cumhurbaskanligi ülkemize, milletimize, demokrasimize ve tüm insanliga hayirlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285