Çikilopseverler’ Sanal Alemde Oynarken Kazandi

Saray’in vazgeçilmez lezzeti Çikilop’un eglendirirken kazandiran kampanyasinda talihliler belli oldu. Kampanya boyunca ‘Çikilopseverler’ satin aldiklari ürün paketlerinden çikan sifrelerle cikilop.com.tr üzerinden çekilise katilip birbirinden güzel hediyeler kazandilar.

Çikilopseverler’ Sanal Alemde Oynarken Kazandi

Hayata tat katan Saray, çocuklari sanal âlemde kurdugu oyun platformu cikilop.com.tr ’de bulusturarak unutulmaz bir yaz tatili yasatiyor. Saray, yayina aldigi web sayfasi cikilop.com.tr üzerinden çocuklarin eglence dünyasina yeni bir sayfa daha eklerken düzenledigi kampanya ile de talihlilerine birbirinden güzel hediyeler kazandiriyor.
Oynayarak kazandilar…
Çikilop paketlerinde yer alan sifrelerle siteye giris yapan çocuklar, kurduklari fabrikada Çikilop yapimini ögrenirken hediye kazanma sansini da yakaladilar. cikilop.com.tr’ye paketlerden çikan sifre ile giris yapan kisiler arasinda Milli Piyango denetiminde gerçeklestirilen çekilis ile; 1 kisi Play Station 3, 1 kisi Nintendo Wii, 1 kisi Sony PSP kazandi.
Yeni kampanyalar yolda…
Çocuklarin fiziksel ve psikolojik gelisiminde oyun oynamanin önemli bir ihtiyaç oldugunu belirten Saray Ürün Yöneticisi Suna Kus, ürün içeriklerine dair bilincin küçük yaslardan itibaren kazanilmasi için cikilop.com.tr web sayfasini hayata geçirdiklerini söyledi. Suna Kus, “Böylelikle çocuklar hem oyun oynuyor hem de ürün içerigine dair bilgiler ediniyorlar. Kisacasi, çocuklarimizi hem eglendiriyor hem de bilinçlendiriyoruz” diye konustu.
Cikilop.com.tr sitesine üye olanlarin kendi Çikilop fabrikalarini kurdugunu, birbirinden eglenceli ve ögretici oyunlarla Çikiloplarini ürettigini söyleyen Suna Kus, “Gelecek dönemde de gerçeklestirilecek kampanyalarla Çikilopseverler hediyeler kazanmaya devam edecekler” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285