Doğukışla Kavşağı'nda Çalışmalar Başladı

Karaman Belediyesi'nin ulaşımı daha hızlı, güvenli ve modern bir hale getirmek amacıyla başlattığı kavşak düzenlemelerinden olan Doğukışla Kavşağın'da, çalışmalar başladı. Ulaşım açılan servis yolundan sağlanıyor.

Doğukışla Kavşağı'nda Çalışmalar Başladı
Geçtiğimiz günlerde çalışmalarına başlanan Zembilli Kavşağı'ndan sonra Gevher Hatun Mahallesi'nde bulunan Doğukışla Kavşağı'nda da çalışmalar başladı. Çalışmalar kapsamında, Tapduk Emre Mahallesi ve Gevher Hatun Mahallesi'ni birbirine bağlayacak şekilde bir köprü inşa edilecek. Köprü ve kavşak düzenlemesinin tamamlanması ile bölgedeki trafiğin daha güvenli bir hale gelmesi planlanıyor.
Çalışmalar nedeni ile kavşak üzerindeki yollar araç trafiğine kapandı. Ulaşım Karaman Belediyesi tarafından açılan servis yolundan kontrollü olarak sağlanmakta. Konu ile ilgili Karaman Belediyesi'nden yapılan açıklamada: "Gevher Hatun Mahallesi'nde bulunan kavşak üzerindeki düzenleme ve yapım çalışmalarımız nedeni ile bu noktadaki yollar trafiğe kapatılmıştır. Ulaşım açılan servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır. Vatandaşlarımızın ve araç sürücülerinin bu yolu kullanmalarını ve trafik işaretlerine uymalarını rica ederiz" denildi.
Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285