Elmaşehir Mahallesi’nde Dönel Kavşak Ve Bölünmüş Yol Çalışması

Karaman Belediyesi, Dereköy Yolu üzerindeki 1. TOKİ girişi ve 2. TOKİ’ye ayrılan bağlantı yolunda dönel kavşak yapım çalışması gerçekleştiriyor.

Elmaşehir Mahallesi’nde Dönel Kavşak Ve Bölünmüş Yol Çalışması

Karaman Belediyesi şehrin trafik akışını kolaylaştırmak için ihtiyaç duyulan bölgelere dönel kavşak ve bölünmüş yol çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar çerçevesinde; Dereköy Yolu üzerinde Devlet Hastanesi ve 2. TOKİ ye ayrılan yolun daha kullanışlı hale gelmesi için bölünmüş yol ve kavşak çalışması yapılıyor.

Şehir içi trafik akışını daha rahat hale getirecek çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Kentimizi daha huzurlu ve modern hale getirecek çalışmalara havaların düzelmesiyle birlikte kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ekiplerimiz kentin dört bir tarafında çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında şehir içi ulaşım ve yol çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz Elmaşehir Mahallesi’nde bölünmüş yol ve dönel kavşak çalışması başlattı. 1. TOKİ önünde yapılan kavşak sayesinde Dereköy ve 2. TOKİ’ye giden trafik akışını çok daha kullanışlı bir hale getirecek ve oluşabilecek kazaların önüne geçmiş olacak. Vatandaşlarımızın rahatı ve güvenliği için geliştirdiğimiz projelere devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285