banner339

Emniyet’te Terfi Heyecani

Il Emniyet Müdürlügü`nde terfi eden personele rütbeleri düzenlenen törenle takildi.

Emniyet’te Terfi Heyecani
Il Emniyet Müdürlügü bünyesinde görev yapan 12 personelin çesitli rütbelere terfi etmesi dolayisiyla Polisevi bahçesinde tören düzenlendi. Törene Vali Süleyman Kahraman, Il Jandarma Komutani Jandarma Albay Selçuk Boz, Cumhuriyet Bassavcisi Mustafa Kemal Çokdinç, Il Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, daire müdürleri, rütbe alacak personel ve sube müdürleri ile esleri katildi. Il Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez burada yaptigi konusmada, "Ben arkadaslarin üst rütbelere ulasmalarini hiçbir endise duymadan diliyorum. Rütbeler arttikça sorumluluklar da artar. Bu arkadaslarimizin simdiye kadar yaptiklari hizmetler ve aldiklari mesleki egitim ve tecrübeleriyle bu sorumlulugu tasiyacaklarina yürekten inaniyorum. Allah onlari utandirmasin dedi.
Vali Süleyman Kahraman ise, rütbe alarak terfi eden personele basarilarinin devam etmesi dileklerinde bulundu. Yapilan konusmalarin ardindan 3.Sinif Emniyet Müdürlügü’ne Seyfullah Özdemir, Ahmet Söyler, Soner Özbasi, Mehmet Resul Çoskun, Ali Erikli, Hüseyin Ekici, Abdullah Konus, Rasim Gülmez, 4. Sinif Emniyet Müdürlügü’ne Ismail Akdas, Mustafa Erdener Dede ile Emniyet Amirligine Ömer Faruk Içme ve Mehmet Sen terfi etti.
Terfi eden personellere rütbeleri protokol üyeleri tarafindan takildi. Törenin sonunda protokol üyeleri rütbe alan personel ile hatira fotografi çektirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285