banner329

Engelli Sporcuların İftar Sevinci

Vali Mehmet Alpaslan Işık ve eşi hanımefendi Munise Işık, il özel idaresi oturarak voleybol takımı oyuncuları ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Engelli Sporcuların İftar Sevinci

19 Nisan 2022 Salı günü Gençlik merkezinde düzenlenen iftar yemeğine Vali Mehmet Alpaslan Işık ve hanımefendi Munise Işık’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya, İl Özel İdaresi Genele Sekreteri Ali Yener Terlemez, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, oturarak voleybol takımı oyuncuları ve aileleri katıldı.

İftar öncesinde bir araya geldiği başarılı sporcularla bir süre sohbet eden Vali Işık, iftar programının ardından konuk olduğu sporcuların “bocce” oyununa eşlik etti. Ülkemizde ve ilimizde henüz yeni tanınmaya başlayan “bocce” oyunu hakkında il müdürü Ali Osman Bebek’ten bilgiler alan Vali Mehmet Alpaslan Işık, bir hayli neşeli anların yaşandığı “bocce” oyunu sonrasında yine aynı merkezde hizmet verecek olan Deneyap teknoloji sınıflarında incelemelerde bulunarak ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere hitap eden sınıflar hakkında bilgiler aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285