Ermenek’in İlk Uluslar Arası Projesi

Karaman Gençlik Kulübü yereldeki yöneticiler, kulüpler, derneklerle işbirliğine devam ediyor.

Ermenek’in İlk Uluslar Arası Projesi
Karaman Yıldız Gençlik ve Spor Kulübü ve Karaman Gençlik Kulübü Derneği’nin işbirliği sonucunda gerçekleştirilecek olan “Save a Life, Save The World ( Bir Hayat Kurtar, Dünyayı Kurtar) ” isimli Erasmus Gençlik Hareketliliği projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi.
17-26 Nisan 2016 tarihleri arasında Arnavutluk, Azerbaycan, Ukrayna, Romanya, Estonya, Litvanya, Yunanistan ve Türkiye’yi temsilen 45 genç Ermenek ilçesinde projeyi gerçekleştirecek.
Proje nedeniyle Ermenek Kaymakamı Eyyüp Güngör ve Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen makamında ziyaret edildi. Ermenek Kaymakamı Eyyüp Güngör "Ermenek'te bu tarz projelerin yaygınlaştırılması gerekmektedir. Bu proje vesilesiyle Ermenek'te de uluslararası projelerin yapılabiliyor olması adına ilk örnek olacaktır. Ayrıca Ermenek'te uluslararası bir proje yapılacak olması hem Ermenek hem de gençler ve vatandaşlarımız için çok önemlidir." dedi.
Kulüp yetkilileri “Ermenek'te gerçekleştireceğimiz projemize gerekli olan tüm desteği sağlayacağını bildiren Ermenek Kaymakamı Eyyüp Güngör ve Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen'e ve en içten dileklerimizle teşekkür ederiz” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285