banner329

Eskrim Sporcuları Ödüllendirildi

Vali Mehmet Alpaslan Işık, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle ve Karaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "Çocuklar Geleceğimiz” projesi kapsamında Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesinde eskrim sporuyla uğraşan sporculara eşofman ve çanta hediye etti.

Eskrim Sporcuları Ödüllendirildi

Larende Merkez Çok Amaçlı Spor Salonunda düzenlenen ve KOPSOGEP programı kapsamında finanse edilen “Çocuklar Geleceğimiz” projesi kapsamında hazırlanan hediyeler Vali Işık ve beraberindeki heyet tarafından eskrim sporcularına verildi.

Daha sonra Gençlik Spor Eskrim antrenörü tarafından katılımcılara eskrim sporu hakkında genel bir bilgilendirme yapılmasıyla devam eden program, sporcuların yaptığı gösteri maçıyla devam etti.

Gösteri maçlarının ardından sporcuları alkışlayan Vali Işık, hakemlik yapan sporcudan eskrim sporu üzerine bilgiler aldı. Sporcuların velileriyle de görüşerek bir süre sohbet eden Vali Işık, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramlarını tebrik ederek başarılar diledi.

19 Mayıs 2021 Çarşamba günü düzenlenen programa; Vali Mehmet Alpaslan Işık’ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, ilgili birim amirleri, sporcular ve aileleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285