Genç Girişimcilerden Vali Fahri Meral’e Ziyaret

Vali Fahri Meral, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda, Sanayi Ticaret Odası Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Genç Girişimcilerden Vali Fahri Meral’e Ziyaret

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette İcra Kurulu Başkanı Emre Öztoprak, kabulden dolayı Vali Fahri Meral’e teşekkür ederek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda, Sanayi Ticaret Odası Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Genç Girişimciler Kurulu’nun kurumsal yapısı, faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, ülkemizin genç bir nüfusa sahip olduğunu dile getiren Vali Fahri Meral yaptığı açıklama da, “Ülkemizi her alanda bugünkü konumundan daha ileri seviyelere taşımak için sahip olduğumuz genç dinamiğin girişimcilik ruhuna ve heyecanına ihtiyaç duyulduğunu gençlerin bu hissiyat içerisinde her alanda başarılı olmaları için gereken her türlü destek verilecektir. Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Öztoprak ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.  
 Genç Girişimciler Kurulu’nun Vali Meral’e gerçekleştirdiği nezaket ziyaretine başkan Emre Öztoprak’ın yanı sıra başkan yardımcısı Ufuk Öztürk, yönetim kurulu üyeleri Alper Karakışla, Hüseyin Yıldızbaş, Mehmet Yapar ve Mehmet Kirtiş katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285