Gençlik Merkezi Yükselmeye Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanliginin 81 ilde gençlik merkezlerinin fiziksel kosullarinin iyilestirilmesi amaciyla baslatilan yeni gençlik merkezleri insaatlari, ilimizde de son derece hizli bir sekilde sürüyor.

Gençlik Merkezi Yükselmeye Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanligin 81 ilde gençlik merkezlerinin fiziksel kosullarinin iyilestirilmesi amaciyla baslatilan yeni gençlik merkezleri insaatlari, ilimizde de son derece hizli bir sekilde sürüyor. Karaman’da gençlerimizin her türlü ihtiyaçlarina cevap verecek sekilde planlanan ve insa edilen gençlik merkezimiz Yunuskent mahallesinde insaatinin yapilmasi, sehrimiz için son derece önemli bir yatirim olarak göze çarpiyor.
Gençlerimizin her türlü ihtiyaçlarina cevap verecek sekilde planlanan ve insaatina devam edilen gençlik merkezleri, sehrimiz için son derece önemli bir yatirim. Yeni yapilan Gençlik Merkezlerimizde birçok bransta açilacak ücretsiz kurslarda gençlerimize hizmet verilecek. Sadece sportif aktivitelerle degil, ayni zamanda sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle de gençlerimizin gelisimine katki saglamak amaciyla çalismalarimiz devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285