Gevher Hatun Koleji Basin Mensuplari Ile Iftarda Bulustu

Gevher Hatun Koleji ve Sabah dershanesi olarak Karaman`da görev yapan ulusal ve yerel basin mensuplarinin temsilcilerine ve çalisanlarina iftar verdi.

 Gevher Hatun Koleji Basin Mensuplari Ile Iftarda Bulustu

Okul Müdürü Ali Celal Öztan,“Geçen sene Ramazan ayinda yeni binamizin tanitim sinevizyon gösterisiniz izledik Allah’a sükürler olsun bu yil yeni binamizin bahçesinde beraberiz” diyerek Ramazan ayinin farkli bir manevi havasi olduguna dikkatleri çekerek iftarlarin güzel beraberliklere vesile oldugunu söyledi.

Haber pesinde farkli bir telasla çalisan basin mensuplari ile bir arada olmanin kendilerini fazlasiyla memnun ettigini dile getiren Öztan okulun çalismalari ve basarilari ile ilgili bilgi verdi. Okulun basariyi gelenek haline getirdigine deginen Öztan, Karaman’in önemli bir potansiyele sahip oldugunu, egitim noktasinda da daha güzel iller arasinda yer alabilecegine dikkatleri çekti.
Öztan Karaman’in egitimine yön veren Gevher Hatun Koleji’nin 2013 SBS’ de 69 ögrencisinin tamamini tercihli okullara, 29 ögrencisini Fen lisesine yerlestirerek Karaman’in en basarili ve en çok kazandiran okulu oldugunu sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285