Grand Karaman Otel’in Gardenıa Kır Bahçesi Haziran’da Açılıyor

İlimizin her geçen gün büyüyen ve gelişen otellerinden olan Grand Karaman Otel, 2017 yılında da yeniliklerine devam ediyor.

Grand Karaman Otel’in Gardenıa Kır Bahçesi Haziran’da Açılıyor

Haziran ayında hizmet vermeye başlayacak olan bin 500 kişilik kapasiteye sahip Gardenıa Kır Bahçesinin tanıtımı otelde düzenlenen kahvaltılı bir basın toplantısıyla yapıldı.
Grand Karaman Otel Genel Müdürü İbrahim Kaynak, “Konsepti gereği Karaman’da farklı bir hava yaratarak hizmet vermeye hazırlanan Gardania kır bahçesi, mezuniyet baloları, brunch, iftar yemekleri ve firma yemekleri ve rüya gibi düğün organizasyonları yapabilecek konsepte sahip olan Gardania kır bahçesi eşşiz organizasyonlara imza atmak istiyor. Modern konseptine uygun olarak teknik detaylara dikkat edilerek hazırlanan yağmur ve rüzgâr önleyici yarasa çadır ile önlem alan Gardania kır bahçesi burada profosyenel hizmet anlayışı ile satışlarına başlayarak yaz dönemine şimdiden % 50 rezervasyon alarak iddialı bir durumda hizmet vermeye hazırlanıyor” dedi.
Kaynak, turizm alanında Grand Karaman Otelin ileriye dönük yatırımlarından birisi olan Gardania Kır Bahçesinin Karaman için önemli bir yatırım olduğunu ve bu yatırımların devam edeceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2017, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285