banner358

“Hayata Bizimle Tutun” Projesi Yerinde İncelendi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü iş birliği ile hayata geçirilen Hayata Bizimle Tutun projesinin çalışmaları yerinde incelendi.

“Hayata Bizimle Tutun” Projesi Yerinde İncelendi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü iş birliği ile Çocuk Evleri Sitesinde ikamet eden öğrencilerin yeteneklerini geliştirmeye yönelik imzalanan “Hayata Bizimle Tutun” projesi kapsamında yapılan çalışmaları yerinde incelemek için İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt, ilimiz Valisi Fahri Meral’in eşi Zehra Meral ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet Türegün Çocuk Evleri Sitesinde kalan öğrencileri ziyaret ettiler.
Zehra Meral öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar Ge Birimi tarafından hayata geçirilen sosyal farkındalık ve eğitim projesi “Hayata Bizimle Tutun” ile Çocuk Evleri Sitesinde kalan öğrencilerin resim, sanat, kuaförlük ve pastacılık alanlarında yeteneklerinin gelişimini sağlayıp ileriye dönük meslek edinme anlamında onlara destek olmak hedeflenmektedir.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285