banner358

Hemzemin Geçitler Iyilestiriliyor

Ilimizde hemzemin geçitlerde zaman zaman meydana gelen ve can kayiplarina neden olan trafik kazalarinin önüne geçilmesi amaciyla geçitlerde iyilestirme çalismalari baslatildi.

 Hemzemin Geçitler Iyilestiriliyor

Devlet Demir Yollari Genel Müdürlügü tarafindan trafik yogunlugu göz önünde bulundurularak tespit edilen 18 adet hemzemin geçidin iyilestirme çalismalarina baslandi. Karaman-Eregli güzergâhinda bulunan Suduragi kasabasi içerisinde yer alan hemzemin geçitte yapilan çalismalari inceleyen Suduragi Belediye Baskani Dervis Mehmet Ceyhan yetkililerden bilgiler aldi.

Belediye Baskani Dervis Mehmet Ceyhan; “Kontrol heyeti ile birlikte kasabamiz sinirlarinda bulunan 3 hemzemin geçidi üzerinde yapilan çalismalari inceledik. Yapilan kaplamanin yerinde ve çok faydali olacagi görüsündeyiz. Ilgililere, özellikle Ulastirma Denizcilik ve Haberlesme Bakanimiz Lütfi Elvan ve TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ile TCDD 6. Bölge Müdürü Mustafa Çopur beye tesekkür ediyorum” dedi.
Konya 62. Yol Bakim Onarim Müdürü, Idris Kocaman, Karaman 622 Yol Bakim Onarim Sefi Hasan Yildiz, Adana 6. Bölge Müdürlügü Mühendisi Nihat Bostanci, Adana 6. Bölge Müdürlügü Bakim Onarim Sefi Yusuf Özkurt ve Konya Sube Sefi Yakup Aydin’dan olusan TCDD Heyeti Yüklenici Firma Ulusoy A.S. Makine Mühendisi Orhan Köylü ile birlikte hemzemin geçitlerinde yapilan kauçuk kaplama islerini takip ediyorlar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285