HOKAF Yetkililerinden Rektör Akgül’e Ziyaret

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Hollanda Karamanlılar Federasyonu (HOKAF) Başkanı Mustafa Duyar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

HOKAF Yetkililerinden Rektör Akgül’e Ziyaret

Federasyon Başkanı Duyar federasyon bünyesinde gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında Rektör Akgül’e bilgi vererek “Federasyon olarak vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulacak, onların hayatını kolaylaştıracak faaliyetler yürütmeye gayret gösteriyoruz. Bu gayretlerde yine en büyük destekçimiz Karamanlı hemşehrilerimiz oluyor. Desteklerini esirgemeyen ve bize güvenen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Rektör Akgül de federasyon yetkililerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "HOKAF, gurbette yaşayan hemşehrilerimizi bir çatı altında toplayarak önemli faaliyetler gerçekleştirmektedir. Özverili çalışmalarından dolayı tüm federasyon yetkililerini tebrik ediyorum." dedi.

Federasyon yetkilileri Rektör Akgül’ü ziyaretlerinin ardından üniversite yerleşkesinde kısa bir gezi gerçekleştirdiler. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Birol Üner ile birlikte Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini gezen heyet, KMÜ'nün fiziki ve akademik altyapısı hakkında bilgi alarak üniversiteden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284