banner339

Hollanda`da Yasayan Karamanli Isadami Öldürüldü

Hollanda`nin Rotterdam kentinde bes gündür kayip olan Türk isadami Ahmet Isik`in (37) cesedi bulundu.

Hollanda`da Yasayan Karamanli Isadami Öldürüldü

Hollanda'nin Rotterdam kentinde bes gündür kayip olan Türk isadami Ahmet Isik'in (37) cesedi bulundu. Bogazi kesilerek bir kanala atilan 3 çocuk babasi Isik'in cinayete kurban gittigi bildirildi.

Baba Zikri Isik, bir ekmek fabrikasina is yapan elektrik mühendisi oglunun, herhangi bir düsmani ya da husumeti oldugu kimsenin bulunmadigini belirterek, kim ya da kimler tarafinda öldürüldügünü bilmediklerini söyledi.Evinde Türk gazetecilere açiklama da bulunan acili baba ve damadi Murat Ates, polis tarafindan önceki gün bulunan cesedi teshis ettiklerini ve bugün Karaman'a bagli Akar köyüne götüreceklerini kaydetti.

Ahmet Isik'in yüzünde ve vücudun da darp izlerinin de bulundugunu anla tan Ates, "Cinayet oldugu kesin. Bogazi kesilmis biçakla. Öldürdükten sonra da kuytu bir kanala atmislar. Lüks bir arabasi vardi ona dokunmamislar, her hangi bir esyasini da almamislar" dedi.Cinayet sebebini tam olarak bilmediklerini, polisin bu konuda kendilerine detayli bilgi vermedigini ifade eden baba Isik, su anda sadece cenaze islemleriyle mesgul olduklarini ve Türkiye'den döndükten sonra gerekli hukuki islemlere baslayacaklarini söyledi. Uzun yillardir Hollanda'da ikamet eden oglunun elektrik mühendisligi egitimini tamamladiktan sonra kendi isyerini açtigini belirten Zikri Isik, "Askerligini yeni yapti. Bir ay önce tez keresini almisti. Etrafinda çok sevilen, yardim etmeyi seven biriydi. Kimseyle bir alip veremedigi yoktu bildigimiz kadariyla. Bu yüzden cinayet hakkinda herhangi bir bilgimiz yok. Geride 3 yetim birakti. Acimiz çok büyük" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285