banner358

Huzurevi Sakinlerinden Vali Meral’e Ziyaret

Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı huzurevinde kalan yaşlılar Vali Fahri Meral’i makamında ziyaret ettiler.

Huzurevi Sakinlerinden Vali Meral’e Ziyaret

19 Mart 2019 Salı günü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet Türegün, huzurevi yöneticileri ve huzurevi sakinlerinin yer aldığı ziyarette Vali Meral, yaşlılarla bir süre sohbet etti. Vali Fahri Meral ziyarette, toplumumuzun geçmişten günümüze taşıdığı en önemli özelliklerinden birisinin yaşlılarına karşı gösterdiği sevgi, saygı ve hürmet olduğunu söyledi. Milletimizin, tarihinin her döneminde yaşlılarını baş tacı ettiğini söyleyen Vali Meral, onların engin tecrübeleri ve birikimleri sayesinde toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun canlı tutulduğunu ifade etti.
Vali Meral ziyaretin sonunda tüm yaşlılarımızın 18 - 24 Mart Yaşlılar Haftasını tebrik ederek, Allah’tan kendilerine sağlıklı, mutlu, huzurlu ve hayırlı ömürler geçirmeleri temennisinde bulundu. Yaşlılar Haftası nedeniyle gerçekleştirdikleri ziyarette, kendilerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı mutluluklarını ifade eden huzurevi sakinleri Vali Meral’e teşekkür ettiler.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285