banner339

İKEV “Ahde Vefa Hemşeri Buluşması” Yapıldı

Karamanlı hemşerilerimizin İstanbul’a yolu düştüğünde kendilerini evlerinde hissettiren İstanbul Karamanlılar Eğitim Vakfı tarafından hafta sonu “Ahde Vefa Hemşeri Buluşmaları” yapıldı.

İKEV “Ahde Vefa Hemşeri Buluşması” Yapıldı

İstanbul Karamanlılar Eğitim Vakfı üyesi ve yakınlarıyla beraber 100’ü aşkın davetlinin katıldığı “Ahde Vefa Hemşeri Buluşmasında” Karaman’ın Sesi Gazetesi kurucusu aynı zamanda KGRT KARAMAN Radyo ve Televizyonu Onursal Başkanı Medeni Yavuzaslan ve iş insanı Murtaza Çelikel’e günün anlam ve önemini belirten plaketleri takdim edildi.
Karaman Ankara Eğitim Vakfı Başkanı Veli Bozkır, İstanbul Karamanlılar Eğitim Vakfı Kurucu Başkanı Suat Sözer, Mersin Karamanlılar Derneği Başkanı Salih Aydın ve çok sayıda davetlinin bu güzel programda kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden Vakıf Başkanı Av. Suat Yıldırım’ın açış konuşması sonrasında konuşmacılar sırasıyla günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptılar.
“Ahde Vefa Hemşeri Buluşmalarında” katılımcılara Karaman Avcılar ve Atıcılar Kulübü tarafından gönderilen arabaşılık etlerden hazırlanan Arabaşı Çorbaşı ve ıspanak böreği ikram edildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285