İl Genel Meclisi Başkanı Âdem Kapar Oldu 

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından mazbatalarını alan yeni Meclis Üyeleri ile ilk toplantısını 15 Nisan Pazartesi günü saat 14.00’te İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleştirdi.

İl Genel Meclisi Başkanı Âdem Kapar Oldu 

İlk toplantıya en yaşlı üye sıfatı ile Âdem Kapar başkanlık etti. İl Genel Meclisi’nin işleyişi ile ilgili yaptığı bilgilendirme ve yeni gelen Meclis Üyelerine başarı dileklerinin ardından Divan Seçimlerine geçildi. Başkan, Başkan Vekilleri ve Kâtip Üyeler, İl Genel Meclisi Üyeleri’nin oyları ile belirlendi. Oylamalar sonucunda Âdem Kapar oy çokluğu ile İl Genel Meclisi Başkanı olarak seçildi.
Seçimlerin belli olmasının ardından Meclis Başkanı olan Âdem Kapar yaptığı açıklamalarında “Tüm Meclis Üyesi arkadaşlarıma beni bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum. İl Genel Meclisi olarak hepimizin amacı, İlimiz ve İlçelerimizin sorunlarının giderilmesinde ve daha kaliteli hizmet almalarını sağlama noktasında vatandaşımız ile İdaremiz arasında bir köprü olmak ve Karamanımızı hak ettiği konuma ulaştırmak. Bu noktada daha önceki dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de İl Genel Meclisi olarak uyum içinde çalışacağımıza ve İdaremiz ile çok daha kaliteli hizmet ve projelerin altına imzamızı atacağımıza inancım tam. Ben hepimize başarı ve kolaylık diliyor, tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285