İl Genel Meclisi Ermenek’te Toplandı

İl Genel Meclisi 2018 Ekim ayı ilk toplantısı, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar başkanlığında Ermenek Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yoğun bir gündem eşliğinde başladı.

İl Genel Meclisi Ermenek’te Toplandı

Toplantı öncesi Ermenek Kaymakam V. Sn.İbrahim Gökmen ve Ermenek Belediye Başkanı Sn.Uğur Sözkesen ile öğle yemeğinde bir araya gelen İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez ve İl Genel Meclisi üyeleri, yemek sonrası toplantıya geçti. Ekim Ayı toplantılarının ilk iki gününün Ermenek’te yapılacağı belirtildi.

İl Genel Meclis üyelerinin katılımı ile başlayan toplantıda Meclisin Ekim ayı gündeminde bu ay, komisyonlardan gelen inceleme raporları, İl Özel İdaresine bağlı yerlerdeki uygulama imar planı değişikliği teklifleri, ödenek aktarımları, satış kararları ve birimlerden gelen teklifler dâhil pek çok gündem maddesinin yanı sıra Valilik’ten gelen teklifler de görüşülerek karara bağlanacak.

İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, 1-5 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2018 Ekim Ayı Meclis toplantılarında alınacak kararların ilimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunarak misafirperverliklerinden dolayı Ermenek’e de teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285