banner324

İsim Enstitüsü Derneği Başkanı Kamber’den Vali Tapsız’a Ziyaret

Vali Süleyman Tapsız, “Türkçe’nin Başkentinde Evrensel Markalaşma” konulu konferans vermek üzere ilimizde bulunan İsim Enstitüsü Derneği Başkanı Mevlüt Kamber’i makamında kabul etti.

İsim Enstitüsü Derneği Başkanı Kamber’den Vali Tapsız’a Ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, derneğin yürüttüğü faaliyetler hakkında başkan Kamber’den bilgiler alan Vali Tapsız, ülkemizin dünya ülkeleri arasında yerini alabilmesi ve saygın bir konuma gelebilmesi için kendi marka değerimizi üretmemiz gerektiğini belirterek, sanayici ve işadamlarına yönelik düzenlenecek konferansın verimli geçmesi dileklerinde bulunarak derneğin çalışmalarında başkan Kamber’e başarılar diledi.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde, Kamu - Üniversite - Sanayi ve İSİMDER tarafından organize edilen konferansa katılmak üzere, Karaman’da bulunduğunu söyleyen Mevlüt Kamber, markalaşmanın ve marka değerinin önemine değinerek, Türkçe’nin başkenti Karaman’da böyle bir konferansın yapılıyor olmasının çok anlamlı olduğunu söyledi.
Ziyaret, İsim Enstitüsü Derneği Başkanı Mevlüt Kamber’in Vali Tapsız’a “Her Zaman Her Yerde Türkçe Marka İsimleri” yazısının bulunduğu porselen tabak hediye etmesiyle sona erdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285