banner339

Iskur’dan Girisimcilik Kursu

Türkiye Is Kurumu tarafindan kendi isini kurmak isteyenlere yönelik olarak düzenlenecek olan uygulamali girisimcilik egitimi verilecek.

Iskur’dan Girisimcilik Kursu

Konuyla ilgili olarak ISKUR Il Müdürü Kenan Ates yaptigi açiklamada, “Il müdürlügümüzce ISKUR’a kayitli 19-60 yas arasi vatandaslarimizdan kendi isini kurmak isteyenlere uygulamali girisimcilik egitimi düzenlenecektir. Basvurular sahsen il müdürlügümüze gelerek veya www.iskur.gov.tr adresinden is arayan üyeligi yaparak online islemler=> kurs => kurs bilgileri => 78652 nolu kurs tiklanmak suretiyle yapilabilecektir. Seçme ve mülataka katilmayanlar kursa alinmayacak. Iskur egitim asamasinda sorumlu ve yetkili olup kredi ve hibe konularinda yetkili ve sorumlu kurun KOSGEB’dir. 17 Haziran saat 17.00’de sona erecek olan basvurular için mülakat 20 Haziran Pazartesi günü saat 09.00’da Esnaf ve Sanatkarlar Odasi’nda yapilacak. Kurs ise 27 Haziran Pazartesi günü baslayacak ve 26 Temmuz’da sona erecek” dedi.

Girisimcilik programina katilmak isteyenlerde kuruma kayitli issiz olmalari, 18 yasini tamamlamis ve girisimcilik programindan daha önce yararlanmamis olmak kosullari aranacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285