banner339

Isverenlere Getirilen Yeni Yükümlülükler” Semineri Yapildi

SGK eski Basmüfettisi Ilhami Patir’in konusmaci olarak katildigi “6331 Sayili Is Sagligi ve Güvenligi Kanunu Ile Isverenlere Getirilen Yeni Yükümlülükler” Semineri Oda Seminer Salonunda yapildi.

Isverenlere Getirilen Yeni Yükümlülükler” Semineri Yapildi

Seminerin Açilis konusmasini yapan Oda Baskani Ali Ankarali, Is Sagligi ve Güvenligi Seminerimize hepiniz hos geldiniz diyerek sözü Oda Sekreteri Umut Aydin’a birakti. Umut Aydin, “Degerli SGK Il Müdürümüz Hüseyin Akdere, Degerli SGK Basmüfettisi Ilhami Patir ve Degerli Meslektaslarim, Is Sagligi ve Güvenligi seminerimize hos geldiniz. Bugün ilk defa seminerimizin tamamini kayit altina alip gelemeyen üyelerimizin de izlemesi için Oda Web Sayfamizdan takip etmelerini saglayacagiz.Tekrar geldiginiz için tesekkür eder, sözlerimi Ilhami Patir Üstadima birakiyorum”dedi

Meslek Mensuplari, Stajyerler, Isverenler ve Firma Yöneticilerinin yogun ilgi gösterdigi Seminerde SGK eski Basmüfettisi Ilhami Patir, 6331 Sayili Is Sagligi ve Güvenligi Kanunu Ile Isverenlere Getirilen Yeni Yükümlülükler hakkinda detayli bilgilendirme yapti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285