Kapimiz Esnafa Açik Projesi Tanitilacak

Anadolu Bankaciligi’ni görev edinmis, esnaf ve küçük isletmelere özel tabana yaygin bankacilikta köklü bilgi birikimine sahip Sekerbank, 60’inci yilinda ülkemiz için ilk ve tek olan, esnafa özel yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor.

Kapimiz Esnafa Açik Projesi Tanitilacak

 

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanligi himayelerinde ve Türkiye genelindeki 82 Esnaf ve Sanatkâr Odalari Birligi’ni kapsayan Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu’nun (TESK) destegiyle gerçeklestirilen “Kapimiz Esnafa Açik” projesi, özel sektör, kamu, Sivil Toplum Kuruluslari ve tüketicileri esnafla bulusturan bir platform özelligi tasiyor.
 ‘Açik’ platformu ile tüketiciler her ayin 15’inde esnaftan alisveris yapmaya yönlendirilerek esnafin is hacminin artmasi ve böylece kapilarinin hep ‘açik’ kalmasi, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasina katki saglanmasi hedefleniyor.Sekerbank Karaman Subesi ile Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odalari Birligi 11 Mart Pazartesi günü saat 10.00’da Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odalari Birliginde “Kapimiz Esnafa Açik” kampanyasinin tanitimi yapilacak. Artik her ayin 15’inde kapilar esnaftan alisveris için açilacak. Türkiye’nin her yerinde halkimiz esnafimizdan alisveris yapmak üzere tesvik edilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285