banner358

​​​​​​​ Karaman Belediyesi Toplu Ulaşım Seferberliği Başlattı

 Karaman Belediyesi, ABD’nin ülkemize karşı başlattığı ekonomik savaşta devletimize destek olmak için 3 gün boyunca belediye otobüslerini ücretsiz yaptı.

​​​​​​​ Karaman Belediyesi Toplu Ulaşım Seferberliği Başlattı

 Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, son günlerde ABD’nin Türkiye’ye karşı başlatmış olduğu ekonomik yaptırımların, ülke olarak birlik ve berberlikle üstesinden gelineceğini söyleyerek bu savaşta herkese görev düştüğünü bildirdi. Karaman Belediyesi olarak vatandaşlarımızı toplu ulaşıma teşvik etmek için belediye otobüslerinin 3 gün boyunca ücretsiz olacağını belirten Başkan Çalışkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 “Türkiye ekonomisi güçlü ve dinamik durumdadır. Şuan döviz dalgalanması planlı bir kıskaç hareketidir ve siyasi veya ekonomik hiç bir veri ile alakası yoktur. 15 Temmuz’u atlatan, Suriye de Amerika’nın hedeflerini bozan, sömürü düzenine dur demek için Amerikan politikaları ile ters düşen Türkiye, cezalandırılmak istenmektedir. Gün, millet olarak serinkanlı ve yekvücut olma günüdür.

  Devlet ve Millet olarak girdiğimiz bu ekonomik savaşta hepimize görevler düşüyor. Bu süreçte keyfi zam yapmayalım, yapan fırsatçılardan alış-verişi keselim, döviz bozduralım, altınları bankaya yatıralım, israf yapmayalım ve Türkiye üretimi ürünler tercih edelim. Karaman Belediyesi olarak biz de, 13 Ağustos Pazartesi gününden itibaren 3 gün boyunca belediye otobüslerimizi ücretsiz yapıyoruz. Vatandaşımızı sürekli toplu ulaşım kullanmaya davet ediyoruz. Belediye otobüslerini ve dolmuşları kullanarak ekonomiye katkı yapalım. Unutmayalım başka Türkiye yok!”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285