Karaman'da “Çaya Geliyoruz” Projesi Devam Ediyor 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen “Çaya Geliyoruz” projesi Karaman’da devam ediyor.

Karaman'da “Çaya Geliyoruz” Projesi Devam Ediyor 

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi gönüllüleri “Çaya Geliyoruz” projesi kapsamında gençlerin evine konuk olmaya devam ediyor. 
Proje kapsamında ''Gönül ne çay ister ne çayhane, gönül ''sohbet" ister çay bahane" diyerek her hafta bir gönüllü gencin evine konuk olan gençlik merkezi liderleri ve gönüllüleri bu hafta gençlik merkezi üyelerinden Rabia Koçak ve ailesinin evine konuk oldu.  
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Koçak ailesini yakından tanıma fırsatı bulan gönüllü gençler hasbihal edip, çay içerek sohbet ettiler. Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduklarını belirten Koçak ailesi, gençlik merkezi çalışanlarına teşekkür etti. 
Ziyaretlerin her hafta düzenli bir şekilde devam edeceğini belirten Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen ise,” Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 81 il de Gençlik Merkezlerimizi kapsayan ‘Çaya Geliyoruz’ projesiyle gençlerimizin evlerine konuk olmaya devam ediyor ve ailelerimizle hasbihal ediyoruz. Bu şekilde hem gençlerimizin ailelerine güven aşılıyor hem de gençlik merkezi faaliyetlerimizi daha kapsamlı bir şekilde anlatma fırsatı buluyoruz. Ziyaretlerimizle gençlerimizin dertlerini dinleyip sevinçlerine ortak olmaya devam edeceğiz” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285