Karaman Polisinden Sürücülere Iftar

Il Emniyet Müdürlügü, Ramazan ayi dolayisiyla iftar saatinde yolda olan sürücülere iftar yemegi veriyor.

Karaman Polisinden Sürücülere Iftar

Karaman-Konya yolu üzerinde bulunan Bölge Trafik Sube Müdürlügü önünde, iftar saatinde yolda olan sürücüler polisler tarafindan araçlari durdurularak iftar yemegi veriliyor. Polisin durdurdugu bazi sürücüler radara yakalandiklarini düsünerek korktuklarini dile getirirken, Karaman Emniyet Müdürlügü'nün yaptigi bu uygulamayi ilk defa gören bazi sürücüler de tesekkür etti.
Bölge Trafik Sube Müdürlügü'nde verilen iftar yemegine katilan Il Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, iftara yetisme telasiyla kazaya veya baska bir olumsuzluga sebebiyet vermemek için, polis-vatandas kaynasmasi saglamak adina uygulamayi her yil geleneksel hale getirdiklerini söyledi.
Emniyet Müdürü Sönmez, "Insanlarimiza hos bir vakit geçirmek, ihtiyaçlarini giderebilmek için güzel ortamlar hazirlamak niyetindeyiz. Uygulamayi geçtigimiz yillarda yaptigimiz gibi bu yil da hayata geçirdik. Bizimle birlikte olan, bizimle birlikte olmak isteyen vatandaslarimizla iftar yemegini birlikte yersek mutlu olacagiz. Onlara hem polisimizin, hem ülkemizin, hem de devletimizin güler yüzünü gösterirsek kendimizi mutlu hissedecegiz" diye konustu.
Emniyet Müdürü Sönmez, iftarini sürücülerle birlikte ayni masaya oturarak açti. Böyle bir uygulamayla ilk defa karsilastiklarini ve sasirdiklarini söyleyen sürücüler ise bu uygulamanin polis-halk yakinlasmasina katki saglayacagini ifade etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285