banner329

Karaman’da 3 Firma İSO 500 Sıralamasına Girdi

Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında, Karaman’dan 3 firma yer aldı.

Karaman’da 3 Firma İSO 500 Sıralamasına Girdi

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan “Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasına giren Şimşek Bisküvi A.Ş, Anı Bisküvi A.Ş, ve Modern Çikolata A.Ş'yi tebrik ederek teşekkür mesajı yayımladı.

Başkanı Mustafa Gökhan Alkan yayınladığı mesajında:"İstanbul Sanayi Odası tarafından yaptırılan; 2020 Yılı araştırmasına göre Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında Şimşek Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş 55. sırada, Anı Bisküvi, Gıda ve San. A.Ş 93. sırada ve Modern Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş 103. sırada yer almıştır.

İlimizin tanınması, ekonomik anlamda güçlenmesi, istihdama katkı sağlaması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi adına bu sanayi kuruluşlarımızın listeye girmesi bizleri son derece gururlandırmıştır. Ülkemizde ve tüm dünyada salgını devam eden koronavirüsün bi an önce bitmesi ve yaşadığımız normalleşme dönemini en iyi şekilde atlatarak önümüzdeki yıllarda daha fazla firmamızın listede bulunması en büyük temennimizdir.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu başarıda emeği geçen Firmalarımızın yetkililerini ve çalışanlarını tebrik eder; gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almalarını ve başarılarının devamını temenni ederim." ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285