Karaman’da Fuar Ve Kongre Merkezi’nde Sona Yaklaşıldı

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, beraberindeki heyetle birlikte yapımı devam eden Fuar ve Kongre Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

Karaman’da Fuar Ve Kongre Merkezi’nde Sona Yaklaşıldı

Karaman Belediyesi 2016 yılı itibariyle başladığı projelerini bir bir tamamlıyor. Fuar ve Kongre Merkezi’nde çalışmalar sona geldi. Karaman Belediyesi’ne bağlı ekipler kentin birçok bölgesindeki alt yapı ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürürken Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan da, çalışma yapılan alanlarda incelemelerde bulunuyor. Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar, Abdullah Bağırgan ve birim amirlerinin hazır bulunduğu incelemelerde Başkan Çalışkan, çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı. Başkan Çalışkan ilk olarak Elmaşehir Mahallesi’nde yapımı devam eden Fuar ve Kongre Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Çok kısa bir zaman içerisinde Fuar ve Kongre Merkezi’nin hizmete gireceğini söyleyen Çalışkan, “Ulusal ve uluslararası organizasyonlara cevap verebilecek kapasitede tasarlanan Fuar ve Kongre Merkezinde, açık ve kapalı fuar alanları, konferans ve seminerler esnasında simültane (aynı anda) dil çevirilerinin yapılabileceği toplantı salonları, sergi salonları, yeme-içme salonları ve otopark alanları yer alacak” dedi.

Başkan Çalışkan, daha sonra Hürriyet Mahallesi’nde devam eden kaldırım çalışmaları ile Vali Hakkı Teke Hoşgörü Ormanı’nda yapımı devam eden Türk Dünyası Kültür Parkı’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2016, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285